pl
en
Zaloguj / Zarejestruj
0
WYSZUKAJ

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY

Zbliża się kolejny jesienny weekend o połowę niższych cen w turystyce. W ogólnopolskiej akcji uczestniczy Centrum Promocji Turystyki „POLAND INVITES” wydawca elektronicznej Karty Turysty.

Począwszy od 19 września, jesienne oferty turystyczne partnerów ogólnopolskiej akcji organizowanej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polską Organizację Turystyczną, dostępne będą na stronie polskazobaczwiecej.pl. Realizować je będzie można w weekend 5-7 październik.


Udział w październikowej edycji bierze Centrum Promocji Turystyki „POLAND INVITES” wydawca elektronicznej Karty Turysty (https://kartaturysty.pl).Kampania „Polska Zobacz Więcej – Weekend za pół ceny” to według Centrum Promocji Turystyki „POLAND INVITES” cenny projekt, który zachęca do aktywnej turystyki. Dzięki niemu, możemy zaoferować turystom z całego kraju tańszy pobyt w hotelach, zniżki a często nawet całkowicie darmowe bilety w muzeach, a także rabaty w różnych innych atrakcjach turystycznych sięgające nawet 50%.


Akcja weekend za pół ceny to doskonała okazja do poznania wszystkich zalet wypoczynku poza sezonem, kiedy ruch turystyczny jest zdecydowanie mniejszy, a jesienna aura nadal sprzyja turystycznym wypadom.

W akcję „Polska Zobacz Więcej – Weekend za pół ceny” angażujemy się po raz pierwszy. Naszym celem jest stworzenie ogólnopolskiej bazy obiektów i atrakcji turystycznych akceptujących Kartę Turysty oraz ich promocja za granicami naszego kraju poprzez akcje marketingowe pod hasłem „POLAND INVITES” - naszej marki promującej ofertę i walory turystyczne Polski.


Dążymy do tego aby jak najwięcej turystów i nie tylko wypoczywało korzystając z Karty Turysty, która daje wiele ułatwień, jak choćby darmową komunikację miejską, darmowy wstęp do wielu muzeów czy tańsze bilety i zniżki do atrakcji. Coraz częściej posiadacze Karty Turysty nie muszą stać w kolejkach po bilety, ponieważ coraz więcej obiektów partnerskich oferuje zakup on-line oraz możliwość okazania ich, przy kontroli, w aplikacji mobilnej, tak jak Kartę Turysty.


Karta Turysty w Polsce funkcjonuje od lat jak np. w Bieszczadach, Gdańsku, Zamościu, Krakowie, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i kilku innych miejscowościach. Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna jeszcze we wrześniu zamierza uruchomić Kartę Turysty na całe Mazowsze. To ogromny potencjał - blisko tysiąc obiektów. A Karta Turysty tylko samym Warszawiakom przyniesie wiele korzyści ponieważ to świetna okazja na weekendowe wypady za miasto.

Liczba i zasięg Partnerów Karty Turysty stale rośnie. Mamy nadzieję, że już w przyszłym roku będzie ich kilka tysięcy oraz że z Karty Turysty będą coraz częściej korzystać goście z zagranicy i my sami.


Jesienna akcja „Polska Zobacz Więcej – Weekend za pół ceny” będzie piątą edycją akcji Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej. Wiosną 2018 roku, podczas IV edycji, ze specjalnych promocji skorzystało ponad 130 tys. turystów.

WSTECZ

Kontakt

Obserwuj nas