pl
en
Zaloguj / Zarejestruj
0

Notice: Undefined variable: inf_green in /var/www/clients/client1/web498/web/komunikaty.php on line 24
Bezpieczeństwo jest najważniejsze
Najważniejsze jest bezpieczeństwo danych i rezerwacji, dlatego zaufaj
serwisowi Karta Turysty, który jest zabezpieczony jak bankowość internetowa.


Certyfikat SSL

Wiemy jak cenne dla każdego biznesu są dane zgromadzone w systemie rezerwacji dlatego kwestie poufności oraz bezpieczeństwa danych traktujemy priorytetowo. Dołożyliśmy starań by zapewnić najwyższy możliwy poziom zabezpieczeń. Na stronie kartaturysty.pl używany jest certyfikat SSL. W oknie przeglądarki przed adresem strony pojawia się znak kłódki – to oznacza, że połączenie jest szyfrowane, czyli wszystkie dane wymieniane między Twoją przeglądarką a serwerami Karty Turysty są zaszyfrowane.
certyfikat ssl
Bezpieczne serwery

Wprowadzone dane do serwisu przechowywane są na doskonale zabezpieczonych maszynach, które znajdują się w strzeżonych budynkach. Korzystamy ze sprawdzonych dostawców serwerów dedykowanych, którzy zapewniają nam między innymi redundantność, czyli zdublowanie krytycznych elementów systemu. Dzieki temu w przypadku awarii jednego z nich, dane nigdy nie zostaną utracone, a system zawsze będzie prawidłowo działał. Serwerownie w których znajdują się dane klientów posiadają wszystkie wymagane certyfikaty bezpieczeństwa ISO oraz przechodzą regularne audyty.
serwer
Kopie bezpieczeństwa

Codziennie wykonywane są kopie bezpieczeństwa. Dzięki temu w razie wystąpienia awarii, jesteśmy w stanie odtworzyć wszystkie dane klientów, rezerwacji i Twojej oferty. Dane nigdy nie zostaną utracone.
kopie bezpieczeństwa
Zabezpieczenia przed niepowołanym dostępem

Wgląd w konto na Karty Turysty możliwy jest jedynie po podaniu ustalonego hasła. Hasła przechowywane są w postaci zaszyfrowanej. Nikt poza użytkownikiem nie może poznać hasła. Serwis umożliwia nadawanie dedykowanych uprawnień dla Twoich pracowników. Dzięki temu zobaczą oni tylko to na co im pozwolisz.
dostęp do konta
Zgodność z wytycznymi RODO

Wszytskie dane przetwarzane w serwisie zostały zgłoszone do Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych (GIODO) i są przetwarzane zgodnie z jego wytycznymi. System rezerwacji spełnia wymagania bezpieczeństwa w stopniu wysokim, a wszystkie stosowane procedury podlegają regularnym audytom.
Bezpieczny kod aplikacji

Dbamy o dobre praktyki przy tworzeniu kodu aplikacji, co ma istotne znaczenie dla ochrony systemu rezerwacji online przez atakami hakerów. Staramy się zabezpieczyć program przed wszystkimi popularnymi rodzajmi ataków. Części aplikacji pochodzącej od firm trzecich jest regularnie sprawdzana i aktualizowana.
kod aplikacji

Kontakt

Obserwuj nas