pl
en
Zaloguj / Zarejestruj
0

Zespół Basenów Delfin

basen rabat 10%

Zespół Basenów Delfin

Kryta pływalnia jest przeznaczona do celów sportowych i rekreacyjnych oraz nauki pływania dla mieszkańców miasta oraz turystów. Jest to budynek o zróżnicowanej bryle. W hali basenowej znajdują się: basen pływacki (o wym. 25 x 12,5), oraz basen rekreacyjny (o pow. 43m2 , głębokości od 0,6 m do 0,8 m) z biczem wodnym, gejzerem, masażem ściennym dwu-dyszowym i brodzikiem dla dzieci.

    Basen posiada zjeżdżalnię o dł. 65 m z basenem hamownym oraz "mini-zjeżdżalnię" dla dzieci w wieku do 6 lat. W części socjalnej oprócz pomieszczeń technicznych, znajduje się: siłownia, sauna, solarium i zaplecze higieniczno - sanitarne. Na parterze zlokalizowano pomieszczenia związane z obsługą osób korzystających z basenu (kasa - recepcja, szatnie)

    Piętro zajmują pomieszczenia administracji, a także widownia, kawiarnia z herbaciarnią (140 gat. herbat świata) kawiarenka internetowa z widokiem na halę basenową, bilard oraz automaty do gier zręcznościowych. Na życzenie klientów organizujemy uroczystości rodzinne, przyjęcia okolicznościowe oraz spotkania sportowo - rekreacyjne. Ponadto w obiekcie Krytej Pływalni "DELFIN" znajduje się sklepik z pamiątkami i akcesoriami do pływania. Obiekt jest przystosowany do korzystania przez osoby niepełnosprawne. 

    Budynek zaprojektowano z programem dla niepełnosprawnych tj. podjazdy dla wózków inwalidzkich, podnośnik do opuszczania niepełnosprawnego do basenu oraz dźwig obsługujący wszystkie kondygnacje budynku.

    Wejście klientów i korzystanie z hali basenowej umożliwia zainstalowana w obiekcie pływalni nowoczesna sieć komputerowa z systemem ESOK ( Elektroniczny System Obsługi Klienta). Dna basenów są codziennie czyszczone specjalnym podwodnym odkurzaczem. Nowoczesny system klimatyzacyjny zapewnia odpowiednią temperaturę i wilgotność w całym obiekcie. Proponujemy Państwu: parking dla samochodów osobowych i autokarów 

    W 2011 roku przy krytej pływalni powstały nowe obiekty basenów zewnętrznych, w skład którytch wchodzą: basen sportowy, basen rekreacyjny z atrakcjami wodnymi i zjeżdżalniami oraz brodzik dla małych dzieci z atrakcjami.W 2013 roku oddano do użytku Kompleks Boisk Sportowych w skład którego wchodzą boiska wielofunkcyjne, takie jak: kort tenisowy, boisko do koszykówki, boisko do siatkówki, boisko do piłki plażowej. Kort i boiska posiadają nawierzchnię typu tartan wykonaną z poliuretanowego granulatu gumowanego wysokiej jakości, co gwarantuje ich bezpieczne i długotrwałe użytkowanie.

Dane kontaktowe

Purkyniego 11,
50-155 Wrocław
panoramaraclawicka.pl,
biuro@panoramaraclawicka.pl
tel.: +48 713 44 23 44

Godziny otwarcia

Purkyniego 11,
50-155 Wrocław
panoramaraclawicka.pl,
biuro@panoramaraclawicka.pl
tel.: +48 713 44 23 44

Zespół Basenów Delfin
ul. Gombrowicza 49
38-700, Ustrzyki Dolne

cel.: 13 461-31-86
www.basen-ustrzyki.pl/

Otwarte cały rok

Kontakt

Obserwuj nas