pl
en
Zaloguj / Zarejestruj
0

Willa Helena

pensjonat rabat 10%

Willa Helena


Willa Helena znajduje się 399 kroków od centrum Cisnej - miejsca ludzi ciekawych świata, gdzie można  posłuchać  legend o bieszczadzkich zakapiorach, a także aktywnie spędzić czas na łonie natury.   

    Mineło już 10 lat od kiedy przyjeliśmy pierwszych gości. Od tego czasu wiele się zmieniło-nawet klimat... Naszą pasją od zawsze były podróże, zarówno te bliskie, jak również te w nieco dalsze rejony globu. Przez wiele lat udało nam się zwiedzić bardzo dużo interesujących miejsc począwszy od Amerykańsko-Kanadyjskiego wybrzeża, przez Szwajcarię, aż po Turcję. Jednak to właśnie w Bieszczadach wypoczywa się najlepiej i tu jest nasze małe Eldorado.

    Jest tu po trochę wszystkiego co można spotkać na całym świecie wspaniałe góry, Jezioro solińskie - namiastka oceanu, dzika dżungla z wielkimi kręgowcami, a nawet specyficzni tubylcy-zakapiory, co już oczu prawie nie mają , od ilości diabłów, których w życiu widzieli i tylko pustyni brak... ale być może i to się wkrótce zmieni. Druga z naszych pasji to muzykowanie. Kiedy mamy odrobinkę czasu chwytamy za instrumenty i gramy jam sessions.

    Willa Helena znajduje się u stóp gór Horb w jednej z większych bieszczadzkich wiosek o dzwięcznej nazwie Cisnaw otulinie Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Willa czynna jest przez 4 pory roku od świtu aż do zmroku. W jej pobliżu od tysięcy lat swawolnie przepływa potok habkowiecki, zaś na pobliskich łąkach z przydomowego balkonu niejednokrotnie można podziwiać stada leniwie pasących się saren.

Wszystkich spragnionych wypoczynku i pieknych widoków zapraszamy na odwiedzenia i zostania na dłużej w Cisnej.

Dane kontaktowe

Purkyniego 11,
50-155 Wrocław
panoramaraclawicka.pl,
biuro@panoramaraclawicka.pl
tel.: +48 713 44 23 44

Godziny otwarcia

Purkyniego 11,
50-155 Wrocław
panoramaraclawicka.pl,
biuro@panoramaraclawicka.pl
tel.: +48 713 44 23 44

Willa Helena
ul. Cisna 107
38-607, Cisna

www.willa-helena.net.pl/

Otwarte cały rok

Kontakt

Obserwuj nas