pl
en
Zaloguj / Zarejestruj
0

VoyageRR BUS

przewóz/transport rabat 10%

VoyageRR BUS

W ciągu kilku lat udało nam się pozyskać zaufanie klientów i umocnić swoją pozycję na rynku, ponieważ zawsze stawiamy przede wszystkim na jakość wykonywanych usług. Nasz profesjonalizm doceniła m. in. Kancelaria Prezesa Rady Ministrów,Kancelaria Prezydenta RP, Kuratorium Oświaty w Rzeszowie oraz wiele szkół, przedszkoli firm i instytucji na Podkarpaciu.

    Czerpiemy z najlepszych światowych wzorców i rozwiązań oraz wprowadzamy innowacje, dzięki którym udało nam się stworzyć firmę otwartą na różne rodzaje współpracy, począwszy od klientów indywidualnych po największe europejskie agencje reklamy. W 2013 r. byliśmy odpowiedzialni za współorganizację – zabezpieczenie transportu wszystkich artystów i obsługi Europejskiego Stadionu Kultury – jednej z największych imprez kulturalnych na Podkarpaciu.

    Dysponujemy nowoczesnymi i komfortowymi pojazdami, wyposażonymi w klimatyzację, rozkładane fotele, tv, dvd itp. Posiadane wyposażenie pojazdów zapewni Państwu komfortowe warunki podróży a bezpieczeństwo powierzone będzie kierowcom z wieloletnią praktyką w przewozach osób.

    Ceny zawsze ustalamy indywidualnie, gdyż ma na nie wpływ nie tylko liczba kilometrów ale również czas wynajmu, rodzaj dróg, liczba kierowców, ilość pasażerów itp. Planując podróż przygotujemy rzetelną i dokładną kalkulację wyjazdu, doradzimy, którą trasę wybrać i jak uniknąć niepotrzebnych opłat. Dla Państwa wygody przygotowaliśmy na naszej stronie prosty i wygodny do wypełnienia formularz, po jego otrzymaniu skontaktujemy się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Dane kontaktowe

Purkyniego 11,
50-155 Wrocław
panoramaraclawicka.pl,
biuro@panoramaraclawicka.pl
tel.: +48 713 44 23 44

Godziny otwarcia

Purkyniego 11,
50-155 Wrocław
panoramaraclawicka.pl,
biuro@panoramaraclawicka.pl
tel.: +48 713 44 23 44

VoyageRR BUS
ul. Batorego 14a
38-540, Zagórz

cel.: 13 46 22829
www.voyagerr.pl/

Otwarte cały rok

Kontakt

Obserwuj nas