pl
en
Zaloguj / Zarejestruj
0

Uzdrowisko Iwonicz S.A.

SPA i Odnowa rabat 10%
hotel rabat 10%

Uzdrowisko Iwonicz S.A.

Zapraszamy do Iwonicza Zdroju, jednego z najstarszych, o ponad 430-letniej tradycji,  uzdrowisk polskich,  które oprócz uznanej renomy, słynie z unikalnego, leczniczego mikroklimatu oraz ekologicznie czystego środowiska naturalnego.   

Znajdziesz tu nowoczesną bazę sanatoryjną i zabiegową, bardzo dobre warunki lokalowe, znakomite wyżywienie, kompetentny i miły personel. Największe bogactwo Iwonicza Zdroju stanowią lecznicze wody mineralne, które służą do inhalacji, kuracji pitnych i kąpielowych oraz do produkcji iwonickiej soli leczniczej i kosmetyków ze znakiem "Iwoniczanka", których walory potwierdzone zostały szeregiem nagród i wyróżnień w ogólnopolskich i regionalnych konkursach.

   Przyjazd do Iwonicza to niepowtarzalna szansa połączenia leczenia, profilaktyki, czynnego wypoczynku z odnową biologiczną i rehabilitacją ruchową. Wysoki poziom świadczonych przez nas usług poświadczony został  wieloma nagrodami i wyróżnieniami.

    Na naszych stronach internetowych chcemy Państwu przybliżyć Iwonicz Zdrój jako wyjątkową miejscowość uzdrowiskową, zaprezentować bogatą ofertę leczniczą i wypoczynkową oraz przedstawić nasze obiekty. To wszystko pragniemy zobrazować licznymi zdjęciami, które i tak do końca nie oddają piękna naszego uzdrowiska. Po obejrzeniu stron internetowych mamy nadzieję, że zechcecie Państwo odwiedzić Iwonicz Zdrój i skorzystać z naszych usług, do czego serdecznie zapraszamy.

Dane kontaktowe

Purkyniego 11,
50-155 Wrocław
panoramaraclawicka.pl,
biuro@panoramaraclawicka.pl
tel.: +48 713 44 23 44

Godziny otwarcia

Purkyniego 11,
50-155 Wrocław
panoramaraclawicka.pl,
biuro@panoramaraclawicka.pl
tel.: +48 713 44 23 44

Uzdrowisko Iwonicz S.A.
ul. Torosiewicza 2
38-440, Zamość

cel.: +48 (13) 43 087 80
www.uzdrowisko-iwonicz.com.pl

Otwarte cały rok

Kontakt

Obserwuj nas