pl
en
Zaloguj / Zarejestruj
0

Sanatoria Iwonicz Zdrój

SPA i Odnowa rabat 10%
hotel rabat 10%

Sanatoria Iwonicz Zdrój

Sanatorium - "Pod Jodłą" - posiada 85 miejsc w 50 pokojach 1,2,3,4 osobowych i dwóch apartamentach 2-osobowych. Wszystkie pokoje posiadają pełny węzeł sanitarny, telefon, TV-SAT, radio i lodówkę. Sanatorium ma na miejscu stołówkę, salę bankietową. Istnieje możliwość skorzystania z mini pralni. Obiekt wyposażony jest w dostęp do sieci Internet Wi-Fi, posiada windę.

Sanatorium „Stare Łazienki” – posiada 55 miejsc w pokojach 2 i 3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażonych w TV-SAT, radio i telefon. Do dyspozycji gości przeznaczony jest pokój dzienny i świetlica. Obiekt wyposażony jest w dostęp do sieci Internet Wi-Fi, posiada windę

Sanatorium "Biały Orzeł" - posiada 90 miejsc w pokojach 1,2 i 3 osobowych z łazienkami, wyposażonych w TV-SAT, radio, telefon. Na miejscu jest stołówka, świetlica, dwa gabinety lekarskie, dyżurka pielęgniarska i gabinet zabiegowy. Opieka lekarsko - pielęgniarska zapewniona jest przez całą dobę. Obiekt wyposażony jest w dostęp do sieci Internet Wi-Fi, posiada windę.

Sanatorium "Ustronie"Budynek drewniany, położony w centrum uzdrowiska. Posiada 16 miejsc w pokojach 1,2 i 3 osobowych z łazienkami. Pokoje wyposażone w TV-SAT, radio, telefon. Stołówka zlokalizowana jest w budynku "Biały Orzeł" w odległości 30 m. Zabiegi balneologiczne wydawane są w Uzdrowiskowym Zakładzie Przyrodoleczniczym odległym ok. 150 m

Sanatorium Uzdrowiskowe nr IV - posiada 39 miejsc w 15 pokojach 2,3 i 4-osobowych, z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażonych w TV-SAT, radio, telefon i dostep do sieci Internet Wi-Fi. Sanatorium ma na miejscu jadalnię, gabinet lekarski i gabinet zabiegowy. Dla gości dostępny jest parking. 
Sanatorium nr IV usytuowane jest w budynku Centrum Lecznictwa Uzdrowiskowego, gdzie mieści się również baza zabiegowa, basen kryty, Gabinet Odnowy Biologicznej SPA&Wellness, Podkarpacki Ośrodek Terapii Solnej oraz wiele innych usług (zakład fryzjerski, biuro turystyczne, kawiarnia).Obiekt posiada windy.

Pijalnia Wód Mineralnych - obiekt położony w centrum uzdrowiska z wnętrzem stylizowanym na oranżerię, z bogatą listwową dekoracją geometryczną nawiązującą do elementów klasycyzmu w wydaniu ogrodowym. Znajduje się tutaj sklep firmowy własnych produktów leczniczych i kosmetycznych "Iwoniczanka" oraz galeria sztuki.  Obiekt wyposażony jest w bezpłatny dostęp do sieci Internet WiFi. Iwonickie wody lecznicze należą do wód typu chlorkowo-wodorowęglanowo-sodowych, jodkowych, termalnych z zawartoscią wolnego dwutlenku węgla.

Szpital Uzdrowiskowy "Excelsior" - posiada 230 miejsc w pokojach 1,2,3 i 4 osobowych z pełnym i niepełnym węzłem sanitarnym. Na każdej kondygnacji są łazienki z natryskami i w.c. Wszystkie łazienki i w.c. w szpitalu przystosowane są dla osób niepełnosprawnych. Na parterze budynku znajduje się jadalnia, świetlica, kawiarenka i biblioteka. Na pierwszym półpiętrze usytuowana jest kaplica. W szpitalu funkcjonują oddziały: neurologiczny, ortopedyczny, reumatologiczny i dział zabiegowy. Na każdym oddziale jest gabinet lekarski i dyżurka pielęgniarska z gabinetem zabiegowym. Obiekt wyposażony jest w dostęp do sieci Internet Wi-Fi, posiada windę. Na miejscu istnieje możliwość skorzystania z mini pralni.

Dane kontaktowe

Purkyniego 11,
50-155 Wrocław
panoramaraclawicka.pl,
biuro@panoramaraclawicka.pl
tel.: +48 713 44 23 44

Godziny otwarcia

Purkyniego 11,
50-155 Wrocław
panoramaraclawicka.pl,
biuro@panoramaraclawicka.pl
tel.: +48 713 44 23 44

Sanatoria Iwonicz Zdrój
ul.
38-440, Iwonicz Zdrój

cel.: +48 (13) 43 087 80
www.uzdrowisko-iwonicz.com.pl/

Otwarte cały rok

Kontakt

Obserwuj nas