pl
en
Zaloguj / Zarejestruj
0

Villa "Dom Julii"

hotel rabat 10%
restauracja rabat 10%

Villa "Dom Julii"

Staraliśmy się stworzyć miejsce do którego chętnie się wraca, poleca się je przyjaciołom, gdzie można doskonale wypocząć za stosunkowo niewielkie pieniądze. Dla wszystkich szukających odpoczynku nasza Villa staje się drugim domem i enklawą spokoju dzięki panującemu w niej klimacie i dbałości o wygodę każdego, kto nas odwiedzi. Panująca tu kameralna atmosfera daje pewność życzliwej i troskliwej obsługi.

    Naszym gościom oferujemy pokoje w 100% ekologiczne: meble wykonane w całości z drewna, podłoga korkowa i antyalergiczna pościel. Wyposażone są w: telewizor, czajnik bezprzewodowy (herbatę, cukier), przewodową sieć internetową, a apartament również w lodówkę. Każdy pokój posiada własną łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym. Dla rodziny lub grupy przyjaciół proponujemy pokoje w „studio”. Zapraszamy również na duży taras i ogród z możliwością grillowania we własnym gronie. Tych, którzy pragną nieco więcej egzotyki zapraszamy do oryginalnej greckiej restauracji - znajdującej się w podziemiach budynku.

      Villa „Dom Julii” położona jest w centrum Sanoka, dzięki czemu w każde najbardziej interesujące miejsce miasta można wybrać się pieszo, a spacer nie będzie dłuższy niż 10 min. Stanowi niejako „punkt orientacyjny” miasta.

Villa jest ważnym elementem krajobrazu architektonicznego Sanoka, jest cennym przykładem architektury podmiejskiej z wczesnego okresu międzywojennego, utrzymana w konwencji dworkowej. Walory te zostały w pełni docenione poprzez wpisanie jej do rejestru zabytków.

Dane kontaktowe

Purkyniego 11,
50-155 Wrocław
panoramaraclawicka.pl,
biuro@panoramaraclawicka.pl
tel.: +48 713 44 23 44

Godziny otwarcia

Purkyniego 11,
50-155 Wrocław
panoramaraclawicka.pl,
biuro@panoramaraclawicka.pl
tel.: +48 713 44 23 44

Villa "Dom Julii"
ul. ul. Słowackiego 49
38-500, Sanok

cel.: 13 46 360 55
www.villadomjulii.pl

Otwarte cały rok

Kontakt

Obserwuj nas