pl
en
Zaloguj / Zarejestruj
0

Domki Letniskowe

domki rabat 10%

Domki Letniskowe

Panie i Panowie, mamy zaszczyt zaprosić do skorzystania z naszej oferty domków letniskowych w miejscowości Huzele k. Leska w Bieszczadach. Huzele to malownicza miejscowość położona nad rzeką San, na trasie Dużej Pętli Bieszczadzkiej, 1 km od Leska. Aby zapewnić Państwu komfortowy wypoczynek stawiamy na jakość świadczonych usługi a nie na ilość domków.

    Posiadamy jedynie cztery domki, co powoduje, że nie jesteście Państwo narażeni na huk, gwar – naszym zdaniem to bardzo ważne..... Położenie naszych domków rekreacyjnych jest świetną bazą wypadową w góry bieszczadzkie (ok. 40-60 km), a także nad największy sztuczny zbiornik wodny w Polsce – Jezioro Solińskie „Bieszczadzkie Morze” (ok. 16 km). Domki są położone nad rzeką San - (ok. 100 m.). To świetne miejsce dla tych którzy chcą odpocząć nad wodą, w górach czy też w zaciszu.

    Proponujemy Państwu wypoczynek w cichej, bezpiecznej i spokojnej okolicy w komfortowo wyposażonych, nowych domkach letniskowych. Położenie domków daje wielkie możliwości dla wędkarzy. 100 metrów od domków płynie rzeka San – jest to raj dla wędkarzy !!!

     Spokojne miejsce to wymarzone miejsce na wakacyjny odpoczynek dla całej rodziny z dala od miejskiej dżungli. Cisza, woda, las i ... święty spokój. Cały teren jest ogrodzony. Istnieje możliwość zamówienie jedzenia na telefon z restauracji z Leska (dania obiadowe, kebab, pizza, napoje zimne a także te z procentami).

Dane kontaktowe

Purkyniego 11,
50-155 Wrocław
panoramaraclawicka.pl,
biuro@panoramaraclawicka.pl
tel.: +48 713 44 23 44

Godziny otwarcia

Purkyniego 11,
50-155 Wrocław
panoramaraclawicka.pl,
biuro@panoramaraclawicka.pl
tel.: +48 713 44 23 44

Domki Letniskowe
ul. Huzele 29
38-600, Lesko

www.spokojnemiejsce.pl

Otwarte cały rok

Kontakt

Obserwuj nas