pl
en
Zaloguj / Zarejestruj
0

Gościniec Dębowa Gazdówka

hotel rabat 10%
restauracja rabat 10%

Gościniec Dębowa Gazdówka

Witamy w naszej Karczmie! Jeżeli szukasz niezwykłego miejsca, w którym poczujesz się szczególnie wyjątkowo, to serdecznie zapraszamy do nas. Przekraczając progi naszej Karczmy , znajdziesz się w wyjątkowym otoczeniu. Bieszczadzki klimat, spokój i harmonia otaczającej przyrody sprawią, że od razu poczujesz się niezwykle. Przygotujemy dla Ciebie wyśmienite jedzenie.

   Specjalnie dla potrzeb naszych gości odtworzyliśmy receptury potraw kuchni Łemkowsko-Bojkowskiej, ale również polecamy dania kuchni regionalnej. Dołożymy wszelkich starań, aby zaspokoić każde podniebienie. Wspaniała atmosfera, niepowtarzalny klimat i profesjonalna obsługa to gwarancja naszej jakości i dobrego smaku. Nieodłącznym elementem każdego regionu Polski jest jego kuchnia i charakterystyczne w niej specjały. Nasza kuchnia to podróż pełna niespodzianek! Bazując na lokalnej historii, przygotowaliśmy dla Was dania oparte na recepturach dawnych mieszkańców tych terenów – Łemków i Bojków.

    Dodatkowo nasze menu wypełnia oferta potraw galicyjskich. W zależności od pory roku oferujemy różne karty dań. Wśród naszych propozycji znajdziecie takie specjały jak proziaki,opiekane oscypki z żurawiną, fuczki, kwaśnicę, kaszełynik, soliankę, zalewajkę, barszcz ukraiński, żur, knysz, warenyki hryczane, hryczanyki, dziczyznę, żebra, pstrąga w zielsku, pstrąga wędzonego, i codziennie pachnący domowy placek.

    Szczególne dobrze smakuje wiosenny czosnek niedźwiedzi w kolorowych sałatach z mleczowymi kaparami, rydze marynowane zbierane w okolicznych lasach, pstrągi ze stawu sąsiada, miód z miejscowych pasiek, Nasi kucharze dołożą wszelkich starań, aby smak przygotowanych potraw pozostał na długo w pamięci.

Dane kontaktowe

Purkyniego 11,
50-155 Wrocław
panoramaraclawicka.pl,
biuro@panoramaraclawicka.pl
tel.: +48 713 44 23 44

Godziny otwarcia

Purkyniego 11,
50-155 Wrocław
panoramaraclawicka.pl,
biuro@panoramaraclawicka.pl
tel.: +48 713 44 23 44

Gościniec Dębowa Gazdówka
ul. Łodyna 43
38-700, Ustrzyki Dolne

cel.: 13 461 30 81
www.debowagazdowka.pl/

Otwarte cały rok

Kontakt

Obserwuj nas