pl
en
Zaloguj / Zarejestruj
0

Pensjonat - Karczma Karnasów

karczma/gospoda rabat 10%

Pensjonat - Karczma Karnasów

Filozofia właścicieli karczmy to solidne, duże dania po zjedzeniu których nie ma szansy najmniejszy głód. Preferowana w kuchni jest tradycja regionalna i polska, stąd też i takie przystawki, jak ser owczy grillowany z żurawiną i chleb za smalcem i ogórkiem kiszonym. A dalej można wybierać: kwaśnica na żeberku wędzonym, wątróbka drobiowa duszona z cebulką i jabłkiem, jagnięcina duszona w sosie śmietanowo-czosnkowym czy baranina duszona w porach. Warto zamówić także zupę z dzika w kociołku czy udziec z jelenia w sosie borowikowym.

Przy karczmie z sukcesem prosperuje własna wędzarnia wędlin i ryb. Ci co mieli okazję próbować dobrze uwędzonej kiełbasy, boczku, szynki, polędwicy, karkówki czy żeberek podkreślali ich tradycyjny i wyborny smak. To miejsce warte do odwiedzenia przez smakoszy ryb. I to nie tylko, że zjeść tu można zupę rybną, pstrąga gotowanego na parze w warzywach, pstrąga smażonego czy też filetów z suma. W „Barze na Stawach" w Krzywem (5,5 km od Cisnej w kierunek Wetlina) można zamówić pstrąga prosto z wody, z własnego stawu. Na smakoszy czekają też pstrągi i sumy smażone, wędzone oraz grillowane.

Organizowane są także imprezy plenerowe połączone z wędkowaniem, grillowaniem i nauką wędzenia ryb. Pensjonat Karnasów zaprasza do wypoczynku w komfortowych pokojach oraz apartamentach. Apartamenty – dwupokojowe: przytulny pokój dzienny, sypialnia, łazienka, TV,radio, balkon, dostęp do Internetu – łącze Wi-Fi Pokoje – posiadamy 5 przestronnych pokoi z łazienkami, TV, radio,dostęp do Internetu – łącze Wi-Fi.

Dane kontaktowe

Purkyniego 11,
50-155 Wrocław
panoramaraclawicka.pl,
biuro@panoramaraclawicka.pl
tel.: +48 713 44 23 44

Godziny otwarcia

Purkyniego 11,
50-155 Wrocław
panoramaraclawicka.pl,
biuro@panoramaraclawicka.pl
tel.: +48 713 44 23 44

Pensjonat - Karczma Karnasów
ul. Cisna 48A
38-607, Cisna

www.ukarnasow.pl

Otwarte cały rok

Powiązane obiekty

rabat 10%

Pensjonat - Karczma Karnasów

rabat 10%

Bar Na Stawach

Kontakt

Obserwuj nas